DIAGNOZA I TERAPIA NARCYSTYCZNEGO ZABURZENIA OSOBOWOŚCI

Certyfikowane szkolenie online


Premiera szkolenia miała miejsce 7 maja 2022 r.
Jak poradzić sobie z tym bardzo trudnym zadaniem, jakim jest zbudowanie relacji terapeutycznej, a następnie pogłębiona praca nad trudnościami osoby o cechach narcystycznych?

Narcystyczne zaburzenie osobowości od zawsze budzi wiele emocji. Osoby określane jako “narcystyczne” kojarzone są jako zapatrzone w siebie, wyniosłe, oczekującego szczególnego traktowania i źle traktujące innych ludzi. I faktycznie, często tak jest – jednocześnie jednak osoby te doświadczają poczucia nieprzystosowania i trudnych emocji, których nie są w stanie zrozumieć i które skłaniają ich do poszukiwania pomocy w gabinecie psychoterapeuty.

Szkolenie z doświadczoną psychoterapeutką pozwoli Ci przede wszystkim zrozumieć sposób myślenia i przeżywania osób z narcystycznym zaburzeniem osobowości, a także związek, jaki ma to zaburzenie z różnego rodzaju zranieniami z wczesnego okresu życia. Dowiesz się, jak zdiagnozować osobowość narcystyczną, jak zbudować kontakt i jak uniknąć pułapek, które mogą się pojawić w procesie terapii z “narcystycznym” Pacjentem_ką.

Dla kogo?

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które pracują lub planują pracować z osobami doświadczającymi zaburzeń osobowości: szczególnie psychologów i studentów psychologii, psychoterapeutów (w tym osoby w trakcie szkolenia), lekarzy psychiatrów.

Uwaga! Webinar zalicza godziny praktyk studenckich, stażu. Godziny mogą się sumować, gdy wybierzesz więcej niż jeden webinar. Podbijamy dziennik praktyk przy 5 (lub więcej) ukończonych szkoleniach. Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt na: [email protected]

Certyfikat ze szkolenia można użyć do przedłużenia certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB. 


Praktyczny program szkolenia

1. Czym się charakteryzuje i jak powstaje narcystyczne zaburzenie osobowości?

2. Różne typy narcyzmu – jak rozpoznać je u Pacjenta_ki i jaki mają wpływ na proces terapii;

3. Specyfika funkcjonowania osób narcystycznych w relacjach romantycznych (gaslighting, zjawisko koluzji);

4. Diagnoza psychologiczna w kierunku zaburzenia osobowości typu narcystycznego;

5. Budowanie relacji terapeutycznej z Pacjentem_ką z narcystycznym typem osobowości;

6. Strategie w pracy terapeutycznej z osobą o osobowości narcystycznej;

7. Zjawisko przeniesienia i przeciwprzeniesienia w relacji terapeutycznej z osobą narcystyczną.


Szkolenie prowadziła mgr Izabela Słoniewska.

Psycholog i psychoterapeutka psychodynamiczna z kilkunastoletnim stażem w obszarze pomocy psychologicznej, interwencji kryzysowej i psychoterapii. Absolwentka akredytowanego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej “Rasztów”. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, w tym w Wojsku Polskim, gdzie pracowała z osobami dotkniętymi traumą wojenną. Szczególnym obszarem jej zainteresowania jest psychoterapia indywidualna i grupowa osób z diagnozą zaburzeń osobowości. Czytaj więcej…

Co zyskam kupując dostęp do nagrania szkolenia?

W cenie zawierają się:

 nagranie 2,5-godzinnego szkolenia przez 90 dni od daty otrzymania wiadomości z dostępem do nagrania;

– imienny certyfikat uczestnictwa – szkolenia organizowane w ramach Akademii Terapeuty PsychoMedic.pl są certyfikowane, a certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;

– zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook.

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW


„Szkolenie bardzo ciekawe. Treści przedstawione w jasny i zrozumiały sposób, zawierające praktyczne wskazówki i odniesienia do doświadczeń prowadzącej. Kompetentnie i profesjonalnie przeprowadzone szkolenia, dziękuję i polecam.”
SYLWIA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA
„Z perspektywy lekarki w trakcie specjalizacji z psychiatrii, bez szkolenia terapeutycznego – bardzo przystępnie, klarownie przekazana wiedza, pełna przykładów. Przekaz pełen empatii i życzliwości dla pacjenta. Szkolenie pomogło mi lepiej zrozumieć osoby z tym zaburzeniem osobowości, wzbogaciło moje umiejętności diagnostyczne, wyczuliło na mechanizmy przeciwprzeniesieniowe. Dziękuję!”
UCZESTNICZKA SZKOLENIA
„Plus szkolenia: Sposób prowadzenia, prezentacja – jasność , rzeczowość i profesjonalizm w udzielanych odpowiedziach, posługiwanie się przykładami, wiedza dotycząca związków tworzonych przez osoby narcystyczne. Dziękuję za wartościowe szkolenie.”
MARIA T.
UCZESTNICZKA SZKOLENIA
„Temat ujęty bardzo czytelnie i merytorycznie. Wspaniałe prowadzenie webinaru.”
EDWARD
UCZESTNIK SZKOLENIA
„Dużo konkretnej wiedzy. Bardzo dobrze przekazane.”
AGNIESZKA
UCZESTNICZKA SZKOLENIA
Zapoznaj się z materiałami udostępnianymi w wydarzeniu na Facebooku.


Sprawdź inne szkolenia Akademii Terapeuty

Masz pytania? 

W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected]