Zastanawiasz się, czy skorzystać z naszych szkoleń? Sprawdź, że warto!

BEZPŁATNE SZKOLENIA:

Przygotowaliśmy dla Ciebie również bezpłatne, 20-minutowe fragmenty aż dwóch naszych szkoleń z zakresu terapii schematów - nurtu terapeutycznego o bardzo wysokiej skuteczności, którego popularność rośnie z roku na rok.
"TERAPIA SCHEMATU W PRACY Z OSOBAMI DOTKNIĘTYMI PARENTYFIKACJĄ W DZIECIŃSTWIE" Przemysław Mućko
"NAJWIĘKSZE WYZWANIA W PRACY TERAPEUTY. ROZWIĄZANIA W JĘZYKU TERAPII SCHEMATÓW" Arleta Balcerek

POBIERZ TEŻ BEZPŁATNE PORADNIKI - możesz wykorzystać je w swoim gabinecie:

"ŻAŁOBA - JAK JĄ PRZEŻYĆ, BY MÓC ŻYĆ DALEJ?"

CHCĘ OTRZYMAĆ DARMOWY E-BOOK

"ADHD U OSÓB DOROSŁYCH - NAJNOWSZE STANDARDY DIAGNOZY I LECZENIA"

CHCĘ OTRZYMAĆ DARMOWY E-BOOK

"SKUTECZNA POMOC W KRYZYSIE PSYCHICZNYM"

CHCĘ OTRZYMAĆ DARMOWY E-BOOK

NAJPOPULARNIEJSZE SZKOLENIA

„Moje sukcesy i porażki w terapii par i rodzin – wskazówki dla przyszłych pokoleń psychoterapeutów” prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro „Czy istnieje sposób na udaną psychoterapię?” prof. dr hab. n. hum. Czesław Czabała "Farmakoterapia a proces psychoterapeutyczny" dr Piotr Markowski ”3 fala CBT – techniki Compassion Focused Therapy w pracy nad lękiem i Wewnętrznym Krytykiem” mgr Tamara Woźniak ”Poradnictwo psychologiczne dla dzieci i młodzieży – kurs dla początkujących psychologów i studentów” mgr Martyna Czopowicz ”Wzbogać swój warsztat o techniki ISTDP - Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Psychodynamicznej” mgr Leszek Jaworski „ChAD w praktyce psychologa – diagnoza i terapia” mgr Lidia Karasiewicz „Borderline: wyzwania w pracy z Pacjentem z pogranicza” dr hab. n. med. Anna Mosiołek „Terapia schematu w pracy z osobami dotkniętymi parentyfikacją w dzieciństwie” mgr Przemysław Mućko „Współczesna psychoterapia Pacjentów z doświadczeniem psychozy” dr hab. Katarzyna Prot-Klinger „O niepowodzeniach terapeuty z przyczyn własnych” prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro
Masz pytania? 

W razie pytań, wątpliwości lub trudności w dokonaniu płatności prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: +48 575 005 635 (czynny od poniedziałku do piątku w godz.9:00 - 17:00)