Jeżeli masz wątpliwości odnośnie choćby jednej z tych kwestii, to nadchodzące szkolenie jest dla Ciebie. 🙂
Terapia par - jak sama nazwa wskazuje - jest formą pogłębionej pracy nad relacją, a nie nad indywidualnymi trudnościami jednego lub obydwojga partnerów. Związek tworzą jednak dwie osoby ze swoimi właściwościami i unikalną historią życia, a czynniki te wpływają zarówno na kształt ich więzi z tą drugą osobą, jak i na przebieg terapii pary. Przed specjalist(k)ą, który(-a) spotyka się z partnerami po raz pierwszy, stoją niełatwe zadania. Musi prześledzić drogę, jaką przeszła para przed zgłoszeniem się na terapię, i jednocześnie rozeznać się w stanie psychicznym oraz motywacji każdego partnera z osobna. Jego następnym obowiązkiem jest ustalenie, czy występują przeciwwskazania do rozpoczęcia terapii par, a jednocześnie - czy partnerzy mają szansę wynieść z niej jakieś korzyści.
Nadchodzący webinar to “must have” dla każdego, kto chce być skutecznym i postępującym zgodnie ze sztuką terapeutą par.
Udział w webinarze będzie wartościowy dla wszystkich zainteresowanych tematyką diagnozy psychologicznej oraz psychoterapii par i rodzin. Zapraszamy zwłaszcza przyszłych i obecnych psychologów i psychoterapeutów różnych nurtów, osoby w trakcie szkolenia z pomocy psychologicznej/psychoterapii dla par, lekarzy psychiatrów, interwentów kryzysowych, pracowników pomocy społecznej i centrów wspierania rodzin.
Uwaga! Webinar zalicza godziny praktyk studenckich, stażu. Godziny mogą się sumować, gdy wybierzesz więcej niż jeden webinar. Podbijamy dziennik praktyk przy 5 (lub więcej) ukończonych szkoleniach. Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt na: [email protected]
Certyfikat ze szkolenia można użyć do przedłużenia certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB.
Psychoterapeuta par certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, absolwent całościowego szkolenia terapeutycznego w Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum UJ pod kierunkiem prof. Bogdana de Barbaro. Jest członkiem-założycielem oraz kilkukrotnym członkiem zarządu Sekcji Diagnozy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współtworzył ogólnopolskie “Standardy prowadzenia procesu diagnozy psychologicznej” i “Wytyczne realizacji standardów ogólnych w obszarze diagnozowania par i rodzin do psychoterapii”, a także dwutomowy podręcznik “Diagnoza w terapii par”, wydany nakładem PWN. Regularnie publikuje artykuły z zakresu diagnozy psychologicznej, terapii rodzin oraz efektywności nauczania diagnozy klinicznej. Od ponad 20 lat współpracuje z Uniwersytetem SWPS, gdzie m.in. prowadzi dla studentów zajęcia z psychologii bliskich związków, psychoterapii par oraz diagnozy psychologicznej. Nieprzerwanie praktykuje psychoterapię par i indywidualną.
W cenie zawierają się:
– udział w szkoleniu online „na żywo” – spotkanie odbywa się w pokoju webinarowym ClickMeeting;
– możliwość obejrzenia nagrania 3-godzinnego szkolenia przez 90 dni od daty premiery/zakupu nagrania;
– imienny certyfikat uczestnictwa – szkolenia organizowane w ramach Akademii Terapeuty PsychoMedic.pl są certyfikowane, a certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;
– zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook.
W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected]