PSYCHOLOGIA I CO DALEJ? JAK ZAPLANOWAĆ ŚCIEŻKĘ KARIERY 

Certyfikowane szkolenie online


Termin szkolenia: 23 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 19:00
UWAGA!

Jak zdobyć certyfikat, e-book "Zaburzenia osobowości i trudności w relacjach" oraz materiały szkoleniowe?

1. Weź udział w szkoleniu.

2. Udostępnij publicznie w swoich mediach społecznościowych link:

https://www.psychomedic.edu.pl/psychologia-i-co-dalej-jak-zaplanowac-sciezke-kariery-mgr-lidia-karasiewicz

3. Prześlij zdjęcie udostępnionego posta na adres: [email protected]

GOTOWE!

Niepokoi Cię perspektywa końca studiów i decyzji “co dalej”? My też przez to przechodziliśmy! Pomożemy Ci wybrać ścieżkę kariery po psychologii, która będzie najbardziej odpowiadała Twoim potrzebom i predyspozycjom. Przyjrzymy się między innymi temu:

Czy psychoterapia to rzeczywiście uniwersalna i zawsze opłacalna ścieżka kariery dla psychologa?

Co brać pod uwagę, wybierając ścieżkę kariery dla siebie? 

Co możesz zrobić jeszcze w trakcie studiów, żeby zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie w wymarzonym miejscu?

A co, jeśli kompletnie nie mam jeszcze pomysłu na siebie? 

Zapisz się na szkolenie 🙂

Studia magisterskie wiążą się na wielu uczelniach z ogromem potrzebnej teorii, ale niedoborem równie ważnej praktyki. Ograniczone możliwości próbowania i eksperymentowania sprawiają, że studenci nie są pewni, w jakiej gałęzi psychologii odnajdą się najlepiej. Często nie wiedzą też, czy i gdzie mogą zdobyć praktycznie umiejętności przed zdobyciem dyplomu. Co więcej - nierzadko nie mają świadomości, że po studiach mogą znaleźć zatrudnienie w innych miejscach, niż tylko poradnia zdrowia psychicznego, korporacja lub szkoła. I nic dziwnego, skoro w salach wykładowych tak rzadko się o tym mówi. 

Wiele osób zmienia też w trakcie studiów swoje zainteresowania. Tuż po maturze jesteśmy przecież innymi ludźmi, niż ci, którzy wychodzą z uczelni z tytułem magistra psychologii. 

To szkolenie powstało z potrzeby serca i wsparcia młodszych kolegów i koleżanek. Pomożemy Ci zdecydować, co dalej, jeśli zupełnie nie wiesz, nie jesteś pewien(-a) lub właśnie zmieniły Ci się plany 🙂

PRAKTYCZNY PROGRAM

Część I. Ścieżki kariery po psychologii - na czym polegają, dla kogo są najlepsze, jakie są ich plusy i minusy, jakie specyficzne wyzwania się z nimi wiążą? 

  • Oświata 
  • Biznes 
  • Praca naukowa 
  • Poradnictwo psychologiczne 
  • Szkolenia, coaching, rozwój osobisty 
  • Służba zdrowia 


Część II. Jak przekształcać marzenia w cele?

  • Praktyki studenckie - kiedy i po co są potrzebne? Gdzie ich szukać? Czy zawsze trzeba długo czekać?
  • Co po studiach - przy których ścieżkach kariery wymagane jest dodatkowe wykształcenie? Kiedy wystarczą krótsze szkolenia, a kiedy kilkuletnie studia podyplomowe? 


DLA KOGO?

Na szkolenie zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują swojej zawodowej drogi po psychologii i chcą dowiedzieć się więcej o poszczególnych ścieżkach kariery. Szkolenie zostało stworzone przede wszystkim z myślą o osobach rozważających podjęcie studiów psychologicznych, studentach psychologii i świeżo upieczonych absolwentach.


Na szkolenie zaprasza Lidia Karasiewicz:

Certyfikowana psychoterapeutka Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psycholożka. Od wielu lat prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży oraz terapię par i rodzin. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z Pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, reakcję na ciężki stres, zaburzenia adaptacyjne i pod postacią somatyczną. Szczególnym obszarem jej zainteresowania jest także psychoterapia osób z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. W PsychoMedic prowadzi grupę wsparcia dla Pacjentów z ChAD, a także staż psychoterapeutyczny Psycholog Praktyk dla studentów i absolwentów. Na co dzień pracuje w modelu psychodynamicznym z elementami podejścia analitycznego i systemowego.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń TUTAJ

Sprawdź inne szkolenia Akademii Terapeuty

"Między miłością a miłością pozorną w psychoterapii" prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro "Jak budować i wzmacniać u Pacjenta tryb „Zdrowego Dorosłego”? Techniki terapii schematu" mgr Przemysław Mućko "Trauma rozwojowa - jak skutecznie pomóc dziecku, integrując założenia neurobiologii i współczesnej psychoterapii?" dr Kamila Kuprowska-Stępień "Księgowa radzi: maksymalizacja zysków dla psychologa w 2024r." mgr Monika Czarnecka "DBT w terapii zaburzeń osobowości i trudności interpersonalnych - niezbędne techniki dla każdego psychologa i terapeuty" mgr Izabela Budzyńska ”3 fala CBT – techniki Compassion Focused Therapy w pracy nad lękiem i Wewnętrznym Krytykiem” mgr Tamara Woźniak „ChAD w praktyce psychologa – diagnoza i terapia” mgr Lidia Karasiewicz „Borderline w praktyce psychoterapeuty – strategie pracy terapeutycznej i rola relacji terapeutycznej” dr n. społ. Agnieszka Bożek „Współczesna psychoterapia Pacjentów z doświadczeniem psychozy” dr hab. Katarzyna Prot-Klinger „O niepowodzeniach terapeuty z przyczyn własnych” prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro
Masz pytania? 

W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected]