Psychiatro! To szkolenie pozwoli Ci dołączyć do pionierskiej w Polsce grupy lekarzy przygotowanych do prowadzenia farmakoterapii lekiem Elvanse - rewolucyjną metodą dla Pacjentów zmagających się z ADHD i zaburzeniami uwagi.
Zapisz się na webinar, aby:
Lisdexamfetamina, znana w Polsce pod marką Elvanse, to prawdziwa rewolucja w leczeniu ADHD i zaburzeń uwagi. Jest to pierwszy lek w pełni ukierunkowany na stabilne, długotrwałe uwalnianie, minimalizujący ryzyko nadużyć i równomierne działający przez cały dzień. Liczne doniesienia wskazują, że Elvanse jest świetnym wyborem dla Pacjentów, u których terapia metylofenidatem lub innymi lekami psychostymulującymi nie przyniosła satysfakcjonujących rezultatów w zakresie poprawy koncentracji i zmniejszenia nadpobudliwości - lub dla których taka terapia wiązała się z dokuczliwymi efektami niepożądanymi.
To jedno z pierwszych w Polsce szkoleń, które przygotuje Cię do bezpiecznego i skutecznego włączenia Elvanse w terapię Twoich Pacjentów w warunkach ambulatoryjnych. Przygotujemy Cię do prowadzenia leczenia tą substancją niezależnie od stopnia złożoności przypadku, chorób współistniejących czy innych przyjmowanych przez Pacjenta leków.
Dzięki naszemu szkoleniu:
Szkolenie jest dostosowane do potrzeb i możliwości przyszłych i obecnych specjalistów: zwłaszcza psychologów i psychoterapeutów, specjalistów pomocy psychologicznej dla par, specjalistów ds. interwencji kryzysowej, psychotraumatologów, lekarzy psychiatrów, coachów i wszystkich osób chcących zgłębić pracę z emocjami w kontekście stylów przywiązania/niekorzystnych doświadczeń wczesnodziecięcych/pracy z parami.
Uwaga! Webinar jest nieodpłatny - zwiększamy dostęp do rzetelnej, najnowszej wiedzy medycznej. Zapraszamy wszystkich lekarzy, którzy chcą zdobyć, uporządkować lub zrewidować swoją wiedzę na temat Elvanse jako nowego i rewolucyjnego leku na polskim rynku.
Dr. n. med. Tomasz M. Gondek - doktor nauk medycznych, lekarz specjalista psychiatrii, założyciel i były przewodniczący Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwent szkolenia specjalizacyjnego w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz studiów doktoranckich w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu; laureat stypendiów Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (EPA), Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii (JSPN), Światowego Towarzystwa Psychiatrycznego (WPA) oraz Międzynarodowego Kolegium Neuropsychofarmakologii (CINP). Odbył staże zawodowe w klinikach w Dreźnie, Porto, Lido di Camaiore i Londynie oraz ukończył kursy Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w zakresie psychoterapii zaburzeń lękowych, współchorobowości zaburzeń psychicznych i somatycznych, prewencji samobójstw oraz diagnostyki i leczenia zaburzeń koncentracji uwagi u dorosłych.
Obecnie dr Gondek zasiada w Zarządzie Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (EPA), pełni funkcję Przewodniczącego EPA - Early Career Psychiatrists Committee oraz jest członkiem wielu innych towarzystw naukowych z dziedziny psychiatrii i neuropsychofarmakologii. Prowadzi badania naukowe w obszarze epidemiologii zaburzeń psychicznych, samobójczości oraz współchorobowości zaburzeń psychicznych i chorób somatycznych. Jest współredaktorem czasopism naukowych: Current Opinion in Psychiatry oraz Frontiers in Psychiatry, współautorem licznych artykułów naukowych oraz autorem książek: „Exercises of Behavioral Therapy” (2017 r.), „Lęk paniczny i agorafobia: przewodnik dla pacjentów” (2020 r.) oraz "Człowiek w obliczu nieznanego. Psychiatrzy i pacjenci w dobie pandemii COVID-19" (2020 r.).
Jego zainteresowania kliniczne obejmują głównie zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości oraz zaburzenia neurorozwojowe: ADHD i spektrum autyzmu u osób dorosłych. Od wielu lat prowadzi prywatną praktykę we Wrocławiu.
Dr n.med. Anna Szczegielniak: doktor nauk medycznych, lekarka specjalistka psychiatrii z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Laureatka stypendiów: Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: EPA ECP Scholarship Programme, stypendium Światowego Kongresu Psychiatrycznego: WPA Fellowship Award oraz stypendium Japońskiego Towarzystwa Psychiatrii i Neurologii: JSPN Fellowship Award. Absolwentka szkolenia specjalizacyjnego w Oddziale Klinicznym Psychiatrii w Tarnowskich Górach. Jej zainteresowania naukowe oscylują w obrębie zagadnienia uzale%nień behawioralnych, szeroko pojętej psychiatrii społecznej oraz seksuologii. Jest autorką licznych prac badawczych i artykułów popularnonaukowych z zakresu zdrowia psychicznego.
W cenie zawierają się:
– udział w szkoleniu online „na żywo” – spotkanie odbywa się w pokoju webinarowym ClickMeeting;
– możliwość obejrzenia nagrania 3-godzinnego szkolenia przez 90 dni od daty premiery/zakupu nagrania;
– imienny certyfikat uczestnictwa – szkolenia organizowane w ramach Akademii Terapeuty PsychoMedic.pl są certyfikowane, a certyfikat otrzymują nie tylko osoby, które biorą udział w szkoleniu „na żywo”, ale również te, które korzystają z nagrania archiwalnego;
– zaproszenie do zamkniętej grupy „Społeczność Akademii Terapeuty” na portalu Facebook.
W razie trudności w dokonaniu płatności, pytań lub wątpliwości prosimy o wiadomość na adres e-mail: [email protected]